Začínáme s firemním blogem

Začínáme s firemním blogem

Prezentace firemní blogBude tomu právě týden, co jsem se zúčastnil jedné zajímavé akce v Brně. Jednalo se o Internet Session Brno, což je pravidelné každoměsíční setkání lidí, které zajímá internet a věci okolo internetového marketingu. Tentokrát jsem se však neúčastnil jako posluchač, neb jsem stál na druhé straně „barikády“ jako přednášející. Jako téma prezentace jsem si vybral Začínáme s firemním blogem.

Proč zrovna tohle? Vedlo mě k tomu to, že v českých internetových luzích a hájích není o firemní blogování dostatečný zájem. V současnosti velmi malé množství firem působících na českém trhu využívá firemní blogy a využívá je efektivně. Oproti zahraničí se jedná o propastný rozdíl. U nás se lze setkat s blogy vesměs pouze u firem, jejichž byznys se točí okolo internetu.

Abychom se dostali zpět k Internet Session Brno. Na SEOlabu, firemním blogu brněnské internetové agentury Optimio, se kterou spolupracuji, jsme publikovali krátké shrnutí proběhlé akce. Pokud si chcete přečíst, jak to tam vypadalo a prohlédnout několik málo fotek, mile rádi Vás na blogu uvítáme. Pokud byste měli zájem se na některou další Internet Session Brno podívat nebo byste přímo chtěli prezentovat nějaké zajímavé téma, neváhejte navštívit web akce nebo nás přímo kontaktovat na zdenek.hejl@optimio.cz.

Máte-li zájem o vytvoření vlastního firemního blogu nebo chcete poradit s jeho rozjezdem, budu rád, když mě kontaktujete na zdenek@zdenek-hejl.com.

Můžete si zde také přímo prohlédnout slajdy k mojí prezentaci.Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku