Twitter trendy 2011: Nejoblíbenější témata na Twitteru v roce 2011

Twitter trendy 2011: Nejoblíbenější témata na Twitteru v roce 2011

HootSuite na přelomu roku prostřednictvím online služby What the Trend provedl analýzu nejoblíbenějších témat na Twitteru v roce 2011. Výsledky analýzy HootSuite prezentoval formou dvoudílné infografiky Twitter 2011 Trends

První infografika obsahuje filmy, televizní show, hudebníky/zpěváky, sportovní události a zprávy, které se nejvíce probíraly na Twitteru v roce 2011. Nechybí samozřejmě ani žebříček napříč všemi kategoriemi, na jehož vrcholu se pochopitelně nemohl objevit nikdo jiný než Justin Bieber.

Rozdíl mezi What the Trend a Twitter Trending Topics

Podíváte-li se na přehled trendů v roce 2011 přímo od Twitteru, zjistíte že se výsledky od analýzy What the Trend (WTT) liší. Je to způsobeno tím, že Twitter trendy jsou identifikovány na základě aktuální oblíbenosti, na základě žhavosti tématu. Mezi Twitter Trending Topics se tudíž dostanou témata, která nemusí být zajímavá dlouhodobě, ale o kterých se v určitý časový okamžik intenzivně tweetuje. What the Trend kromě intenzity zahrnuje také dlouhodobost zájmu o dané téma.

Twitter trendy v roce 2011

Druhá infografika přináší přehled nejoblíbenějších brandů na Twitteru, nejpoužívanější hashtagy, nejoblíbenější svátky na Twitteru a přehled osobností, které v roce 2011 umřeli a nejvíce se o nich tweetovalo.

Twitter trendy v roce 2011 - 2. částNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku