Jak zrušit Facebook účet v případě úmrtí uživatele

Co lze dělat v případě úmrtí uživatele Facebooku

Dostávám poslední dobou poměrně dost dotazů, které se týkají toho, jak zrušit Facebook účet člověku, který umřel.

V případě úmrtí uživatele Facebooku existují tři možnosti, co lze s účtem provést – nechat ho ve stávajícím stavu, požádat o jeho zrušení nebo požádat o zvěčnění Facebook účtu.

Přečtěte si tento článek a dozvíte se, co je nutné udělat pro zrušení nebo zvěčnění Facebook účtu zemřelého.

Jak zrušit Pinterest účet

Potvrzení deaktivace Pinterestu

Pinterest, vizuálně orientovaná sociální síť, patří mezi pět největších sociálních sítí současnosti společně s Facebookem, Twitterem, Google+ a LinkedIn. V mých předchozích článcích jste si mohli přečíst, jak zrušit účty právě na čtyřech zmíněných populárních sociálních sítích.

Pokud máte účet na sociální síti Pinterest a chtěli byste jej zrušit, tak pokračujte ve čtení tohoto článku, který vás provede jednoduchým procesem zrušení Pinterest účtu.

Jak zrušit LinkedIn účet

LinkedIn - Zrušení účtu

Máte profil na LinkedIn a již jej nechcete využívat? Pokud jej nehodláte využívat pouze například v několika následujících měsících, tak není potřeba nic dělat – stačí ponechat LinkedIn účet tak jak je a po pár měsících se k němu bez problémů vrátit. Pokud však již nechcete LinkedIn nikdy vidět, tak pokračujte ve čtení tohoto návodu, jak zrušit LinkedIn účet.

Zrušení profilu na sociální síti LinkedIn se velmi podobá obdobné funkci u konkurenčních sociálních sítí (viz Jak zrušit Facebook účet a Jak zrušit Google+ profil).

Jak zrušit Google Plus profil

Zdeněk Hejl - Google Plus profily

Chtěli byste zrušit svůj Google Plus profil a nevíte, jak na to? Přečtěte si následující návod, který vás krok za krokem provede procesem zrušení Google Plus profilu. Já jsem například zrušil svůj původní Google Plus profil, který jsem používal s klasickým Google účtem, poté, co jsem začal využívat Google Plus prostřednictvím Google Apps účtu. Prozatím jsem musel mezi oběma profily odlišovat – jeden označit jako nepoužívaný a druhý jako oficiální. Oba Google Plus profily se navíc zobrazovaly ve výsledcích vyhledávání. Této roztříštěnosti jsem se chtěl zbavit.