Jak sdílet obrázky na Twitteru pomocí HootSuite

Viditelný obrázek na Twitteru

HootSuite využívám již několik let především pro publikování statusů na sociálních sítích. Bohužel však až donedávna neuměl nahrávat obrázky přímo na pic.twitter.com a využíval svůj vlastní server ow.ly. Díky tomu se nezobrazovaly obrázky přímo ve výpisu příspěvků na Twitteru a příspěvky tak přicházely o možnou větší pozornost. Nyní to však již HootSuite umí. Pokud chcete vědět, jak si máte nastavit HootSuite, tak si prohlédněte mé video.

Představení Evernote 5 pro Windows

Evernote 5 pro Windows: Flat design

Používáte Evernote, výborný nástroj na tvorbu a sdílení poznámek? Pokud ano, tak jste již možná na internetu zaznamenali, že se připravuje zbrusu nová verze tohoto nástroje pro operační systémy Windows. Konkrétně se jedná o Evernote 5 a v současnosti je dostupná betaverze ke stažení.

Zajímá vás, co je v páté verzi Evernote pro Windows nového? Pak jste tu správně. Betaverzi jsem si stáhnul a představím vám, co mě zaujalo.

Jak rychle a jednoduše upravit svůj Twitter profil

Twitter: Inline úprava profilu

Twitter umožňuje od včerejška velice rychle a jednoduše upravovat důležité informace u vlastního Twitter profilu.

Dříve bylo nutné otevřít si stránku s nastavením účtu a na záložce Profile, bylo možné změnit základní informace o účtu, které se zobrazují ostatním uživatelům Twitteru. To je samozřejmě možné i nyní, ale Twitter představil přímočařejší řešení.

3 videa o internetovém marketingu, která musíte vidět

Marek Prokop video

Zajímáte se o podnikání na internetu a internetový marketing a rádi byste si prohlédli nějaká zajímavá videa, která se touto problematikou zabývají. Pak jste tu správně. Přináším vám kompletní videozáznamy tří přednášek od vybraných specialistů na internetový marketing. Tato videa pochází ze série akcí nazvaných Internet Session Brno, které pravidelně pořádají internetové agentury optimio a WebSeller.

Jak využít email marketing pro získání zpětných odkazů

Rand Fishkin - profilové foto

Využíváte pro propagaci svého webu a získání nových zákazníků email marketing? Víte, že pomocí email marketingu můžete také získat zpětné odkazy pro váš web? Prohlédněte si video Using Emails to Build Links od SEOmoz, ve kterém vám Rand Fishkin představí několik rychlých tipů, jak pracovat s email marketingem a jak pomocí něj získávat zpětné odkazy. Pokud nevládnete dostatečně angličtinou, sepsal jsem pro vás přehled rychlých tipů, jak na email marketing, které byly zmíněny ve videu.

Affiliate marketing – videozáznam přednášky

Logo Optimio

V říjnu proběhlo v Brně pod záštitou společností optimio a WebSeller již dvacáté setkání lidí, které zajímá internetový marketing a podnikání na internetu – Internet Session Brno. Tématem říjnové akce byl affiliate marketing, se kterým nás ve své přednášce seznámil Ing. Mário Roženský. Pokud jste se této Internet Session Brno nemohli zúčastnit, nebo byste si rádi ještě jednou poslechli, co se v říjnu v restauraci Baroko řešilo, přinášíme vám kompletní videozáznam přednášky.

Život na Facebooku [VIDEO]

Dnes spatřilo světlo světa zajímavé video A Life Told on Facebook, které vytvořil Maxime Luère. Popisuje život jednoho muže prostřednictvím Facebook rozhraní – pomocí fotek a statusů. Prohlédněte si záznam jednoho života na následujícím videu. Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru

Nikdy neříkejte Pandě NE! [VIDEO]

Před několika týdny vplula do internetových vod zajímavá virální reklama s názvem Never say no to Panda. Jedná se o video sestávající z pěti samostatných reklam na sýr Panda vyráběný společností Arab Dairy. Poznejte, co dokáže udělat zákeřná panda, když někdo nechce jíst její sýr! Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru