Internetová agentura Optimio

optimio je internetová agentura sídlící v Brně. optimio nabízí kompletní služby internetového marketingu - od optimalizace pro vyhledávače přes správu PPC kampaní až po propagaci na sociálních sítích.

Svým klientům optimio pomáhá zvyšovat návštěvnost jejich webových stránek a zvyšovat jejich obchodní výkonnost. Pokud chcete ze svého webu dostat maximum, kontaktujte optimio.

3 videa o internetovém marketingu, která musíte vidět

Marek Prokop video

Zajímáte se o podnikání na internetu a internetový marketing a rádi byste si prohlédli nějaká zajímavá videa, která se touto problematikou zabývají. Pak jste tu správně. Přináším vám kompletní videozáznamy tří přednášek od vybraných specialistů na internetový marketing. Tato videa pochází ze série akcí nazvaných Internet Session Brno, které pravidelně pořádají internetové agentury optimio a WebSeller.

Affiliate marketing – videozáznam přednášky

Logo Optimio

V říjnu proběhlo v Brně pod záštitou společností optimio a WebSeller již dvacáté setkání lidí, které zajímá internetový marketing a podnikání na internetu – Internet Session Brno. Tématem říjnové akce byl affiliate marketing, se kterým nás ve své přednášce seznámil Ing. Mário Roženský. Pokud jste se této Internet Session Brno nemohli zúčastnit, nebo byste si rádi ještě jednou poslechli, co se v říjnu v restauraci Baroko řešilo, přinášíme vám kompletní videozáznam přednášky.

Přednáška o affiliate marketingu na Internet Session Brno

Internet Session Brno

Slyšeli jste již někdy o affiliate marketingu? Chtěli byste se dozvědět, co to affiliate marketing je? Nebo byste rádi získali praktické informace o provozování affiliate programů? Ať teprve s affiliate marketingem začínáte nebo máte již několik affiliate kampaní za sebou, pro všechny je tu říjnová Internet Session Brno – neformální setkání organizované internetovou agenturou optimio […]

Staňte se součástí týmu Optimio!

Logo Optimio

Společnost Optimio hledá do svého brněnského týmu SEO konzultanta na částečný nebo plný úvazek. Přečtěte si celý článek a zjistěte, zda by byla tato práce pro Vás vhodná. Možná již brzy budeme kolegové … Koho hledáme? Zajímá Vás internet a internetový marketing? Říkají Vám něco následující pojmy? Analýza klíčových slov SEO (optimalizace pro vyhledávače) PPC […]