Magazín Portiscio v listopadu 2013

Marketing Festival 2013

Pokud čtete Magazín Portiscio pravidelněji, tak jste si nejspíš všimli, že jsem od ledna tohoto roku začal měsíčně vydávat zhodnocení fungování webu a aktivit okolo něj.

Podobné vyhodnocení budu i do budoucna publikovat na konci každého měsíce, ať vy i já vidíme, kam se Magazín Portiscio ubírá a co se podařilo a co ne.

Co se mi (ne)líbilo na Marketing Festivalu 2013

Logo Marketing Festivalu

Co se mi líbilo na Marketing Festivalu Místo konání Vybrat Janáčkovo divadlo pro konání Marketing Festivalu byl od pořadatelů výborný nápad. A to hned ze tří důvodů. Zaprvé, do Janáčkova divadla se dá pohodlně dostat snad odkudkoliv z Brna – pár minut od hlavního nádraží a v blízkosti dalších důležitých přestupních uzlů MHD (Moravské náměstí, […]

Pozvánka na E-commerce Forum 2013

Banner E-commerce Forum 2013

Vlastníte eshop? Nabízíte na internetu své produkty nebo služby? Zajímáte se o obchodování na internetu? Zajímají vás trendy v e-commerce?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak by pro vás mohla být zajímavá konference E-commerce Forum 2013, kterou 30. 5. 2013 v Praze pořádají společnými silami agentura Dark Side a ADMEZ.

Jedná se již o šestý ročník konference s podtitulem „Inspirace, jak úspěšně prodávat online“. Dle pořadatelů je tato konference vhodná pro řídící manažery, majitele firem, frančíz a eshopů, stratégy značek a marketéry.

Proč doporučuji navštívit seminář Podnikání a marketing v 21. století

Mindmapa Aplikace pro byznys

Minulý týden v úterý jsem v pět ráno vstal, ve Štěpánově sedl na vlak a vyrazil směr Brno. Co mě přimělo, abych v takovou nekřesťanskou hodinu cestoval Moravou?

Byl jsem pozvaný na seminář Podnikání a marketing v 21. století, který v Brně-Slatině pořádal Know How Klub. Prostřednictvím tohoto článku bych vám rád představil, co jsem se na semináři dozvěděl a proč si myslím, že by mohl být užitečný i pro vás.