Dostupnější upozornění na Facebook stránkách

Facebook stránky: Přehled upozornění

Facebook stále agresivněji prezentuje možnosti placené propagace pro Facebook stránky. To se projevilo i v samotném vzhledu administrátorského rozhraní Facebook stránek.

Tyto změny byla však naprosto na úkor rozumné použitelnosti Facebook stránek. Naštěstí si to ale ve Facebooku uvědomili a provedli další změnu administračního rozhraní.

Odpovědi na komentáře na Facebook stránkách

Facebook stránky: Zobrazení odpovědí na komentáře

Facebook včera uvolnil do běžného provozu novou funkcionalitu pro Facebook stránky. Jedná se o možnost přímo odpovídat na konkrétní komentáře. Doposud bylo možné pouze přidávat jednotlivé komentáře pod sebe, což při větším počtu komentářů mohlo způsobovat nejasnosti v tom, kdo na který komentář reaguje.

Nyní je možné si vybrat určitý komentář, kliknout u něj na odkaz Odpovědět a přidat svoji reakci právě k vybranému komentáři. Pokud už u daného komentáře jsou nějaké reakce, tak tu svoji můžete přímo zadat do připraveného textového políčka.

Facebook stránky vs Facebook skupiny

Upravit Facebook stránku

Poslední dobou poměrně často dostávám různé dotazy týkající se Facebooku a možností, které nabízí. Ať už se jedná o propagaci webů či značek, o týmovou spolupráci nebo o zakládání zájmových skupin. Připomeňme si, že Facebook v této oblasti poskytuje dva základní nástroje: Facebook Skupiny, Facebook Stránky. Z komentářů a z osobní zkušenosti vím, že pro […]

Máte účinné statusy na Facebook stránkách?

Statistiky zobrazení a interakcí na Facebook stránce

Když jsem včera procházel Facebook stránku Portiscia, abych zkontroloval, jestli se korektně zobrazil status, který jsem poslal prostřednictvím aplikace Hootsuite, všiml jsem si zajímavé věci. Facebook u jednotlivých statusů na stránce nově zobrazuje statistiky, které mohou pomoci při analýze úspěšnosti publikovaného statusu.