Jak odstranit Google+ stránku

Google+: Přehled spravovaných stránek

Před pár dny jsem se rozhodl sjednotit své tři dosavadní blogy Magazín Portiscio, Tvořime obsah a Elektronická kancelář do jednoho. Měl jsem k tomu několik důvodů, které uvedu v samostatném článku.

Jednou ze součástí celkové transformace bylo zrušení tematických stránek na Facebooku a Google+. V dnešním článku bych vám rád ukázal, jak lze snadno smazat Google+ stránku.

Nejdříve se přihlaste do Google Plus a zobrazte si přehled svých Google+ stránek. Na přehledu spravovaných stránek klikněte na odkaz Spravovat tuto stránku u té, kterou chcete odstranit.

Spravujte Google+ stránky pomocí HootSuite

HootSuite - Ukázka práce s Google Plus stránkami

Na blogu Google i blogu HootSuite se dnes objevily informace o tom, že se HootSuite společně s dalšími pěti nástroji pro správu sociálních sítí dostal mezi vyvolené služby, které jako první budou moci nabídnout svým uživatelům možnost správy Google Plus stránek z vlastního integrovaného prostředí. V současnosti HootSuite nabídne pouze možnost správy Google Plus stránek a ne osobních profilů. Tato možnost je aktuálně také omezena pouze na držitele Enterprise licence HootSuite. V nejbližší době však lze očekávat rozšíření i na další typy uživatelů.