Evernote Reminders jsou konečně dostupné v Evernote pro Windows

Evernote 5 pro Windows: Zobrazení připomenutí

Před pár dny Evernote uvolnil Prerelease verzi Evernote 5 pro Windows. Tato verze nabízí navíc oproti dřívější betaverzi jednu velmi očekávanou funkci – Evernote Reminders neboli připomenutí.

Pokud používáte například Evernote na iPadu, tak jste se s tou funkcí již určitě setkali. Pomocí reminderů si můžete nastavit k jednotlivým poznámkám datum a čas a tyto poznámky jsou poté zvýrazněny ve výpisu poznámek.

Představení Evernote 5 pro Windows

Evernote 5 pro Windows: Flat design

Používáte Evernote, výborný nástroj na tvorbu a sdílení poznámek? Pokud ano, tak jste již možná na internetu zaznamenali, že se připravuje zbrusu nová verze tohoto nástroje pro operační systémy Windows. Konkrétně se jedná o Evernote 5 a v současnosti je dostupná betaverze ke stažení.

Zajímá vás, co je v páté verzi Evernote pro Windows nového? Pak jste tu správně. Betaverzi jsem si stáhnul a představím vám, co mě zaujalo.

Evernote Skitch 2.5: Jednoduché anotace PDF dokumentů na iPadu

Evernote Skitch: Nástroje pro anotaci PDF

Využíváte výbornou aplikaci Evernote pro správu poznámek a dokumentů? Pak jste již nejspíš slyšeli o aplikaci Skitch od stejné společnosti, která umožňuje provádět jednoduché anotace obrázků (přidávání textových popisků, zvýrazňování určitých částí obrázků, přidávání šipek apod.).

Zatímco doposud jste mohli provádět anotace pouze obrázků, map a webových stránek, nyní umožňuje Skitch ve verzi 2.5 provádět také anotace PDF dokumentů. Tato nová verze je momentálně dostupné pouze ve verzi pro Mac a iOS. Kdy budou dostupné verze pro Windows a Android doposud není známo.

HootSuite nově podporuje Evernote, Storify a ZenDesk

Odeslání statusu z HootSuite do Evernote

Včera HootSuite na svém blogu oznámil, že vznikla tři nová rozšíření:

  • Evernote (nástroj pro správu poznámek),
  • Storify (služba, pomocí které můžete snadno vytvářet přehledné streamy ze statusů publikovaných na sociálních sítích),
  • ZenDesk (systém pro zákaznickou podporu).

Pojďme se nyní podívat, co nové HootSuite aplikace umožňují.