Konec Yahoo! Site Exploreru

Prostředí Yahoo! Site Explorer

Jeden z nejpoužívanějších nástrojů pro zjišťování zpětných odkazů končí. Yahoo! dnes oznámilo, že služba Yahoo! Site Explorer přestane být dostupná od 21. listopadu 2011. Již nyní jsou v prostředí Yahoo! Site Exploreru dostupné jen některé stránky a některé zpětné odkazy. Např. pro Magazín Portiscio ukazuje služba pouze 18 zaindexovaných stránek. Důvodem pro ukončení poskytování služby je více než 20 měsíců připravované spojení vyhledávačů Yahoo! a Bing.

Google, Yahoo! a Bing – podíly na trhu a profily firem [INFOGRAFIKA]

Google, Yahoo! a Bing - grafické porovnání nejpoužívanějších vyhledávačů

Přináším vám další zajímavou infografiku týkající se internetu a internetového marketingu. Včera na webu Search Engine Journal publikoval Loren Baker infografiku, která nabízí jednoduché porovnání tří nejvýznamnějších vyhledávačů: Google, Yahoo! a Bing.

Podíl Bingu meziročně vzrostl o 51 procent

Podíl vyhledávačů v USA červenec 2010

Dle aktuálních statistik konzultantské společnosti Nielsen Company se meziročně zvýšil podíl vyhledávače Bing na trhu v USA o 51 procent. Z velké pětky světových vyhledávačů (Google, Yahoo!, Bing, Ask.com a AOL) se meziročně podařilo zvýšit svůj podíl na trhu vyhledávačů již jen vyhledávači Ask.com, který vzrostl o 24 procent. Google si svůj podíl udržel a […]