Spuštěn webový magazín Portiscio

Spuštěn webový magazín Portiscio

Spustil jsem nový internetový magazín nazvaný Portiscio. Cílem magazínu je přinášet aktuální informace ze světa internetu a internetového marketingu. Budete zde nacházet články věnované propagaci webu, webové analytice, sociálním sítím, zvyšování obchodní výkonnosti, blogování či články věnované zajímavým nástrojům, které mohou zvýšit produktivitu Vaší práce na internetu.

Magazín Portiscio navazuje na blog Zdeněk Hejl bloguje, který jsem psal na webu zdenekhejl.posterous.com. Název Portiscio vznikl spojením dvou slov – porti (z esperanta přinášet, nosit) a scio (z esperanta informace, poznatky, znalosti). Portiscio Vám tedy přináší informace – aktuální a z prostředí internetu.

Pokud chcete být informováni o nových článcích, přihlašte se prosím k odběru pomocí RSS, sledujte Portiscio Twitter nebo se staňte fanouškem Portiscio Facebook stránky. Nabízím Vám také možnost nechat si pravidelně emailem zasílat přehled publikovaných článků za předchozí týden (využijte formulář v pravém sloupci).

Doufám, že se Vám zde bude líbit a budete se rádi vracet.

S pozdravem Zdeněk Hejl.Trackbacky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku