Pondělní čtení o internetovém marketingu: 8. 10. 2012

Pondělní čtení o internetovém marketingu: 8. 10. 2012

Pondělní čtení o internetovém marketinguVítejte u dalšího dílu seriálu, který vám každé pondělí přináší přehled zajímavých článků o internetovém marketingu, na které jsem narazil v předchozím týdnu. Jedná se o články, na které jsem upozorňoval prostřednictvím Twitteru. Pokud chcete mít přístup k aktuálním článkům každý den, stačí sledovat Twitter účet Magazínu Portiscio nebo se stát fanouškem Facebook stránky Magazínu Portiscio.

Sociální sítě

SEO, PPC a vyhledávače

CRO

Tvorba obsahuKomentáře

  • napsal

   Pokud se Remarketing in Search opravdu dostane do ostrého provozu, tak to bude jedna z největších změn, která se týká PPC reklam ve vyhledávačích za poslední roky.

   Podobně jako nyní nelze nijak pracovat s pozicemi v přirozených výsledcích vyhledávání, protože každý uživatel může mít tyto výsledky různé (na základě polohy, historie vyhledávání, přihlášen vs nepřihlášen atd.), tak nebude možné jednoduše pracovat s pozicemi a vyhodnocovat je u placených výsledků vyhledávání – někdo uvidí nahoře nejlépe hodnocenou reklamu, někdo tam uvidí reklamu, která je na něj cílena pomocí remarketingu atd.

 1. ThinkPro napsal

  chcelo by to presunut tento prehlad na nedelu, v pondelok som tak zavaleny pracou, ze nestiham vsetko preklikat.

  Z tohto prehladu najviac zaujalo vyuzitie pintererstu europcarom, stravil som tam polhodiny klikanim a este prezeranim ponuk na ich webe

  • napsal

   Díky za zpětnou vazbu. V počátcích tohoto blogu jsem publikoval sérii Co týden dal, která vycházela v neděli a neměla čtenost, jakou bych očekával v neděli. Články z té série už na blogu nejsou. Proto jsem se při „oživení“ této série rozhodl pro pondělní dopoledne. Vím například, že docela dost lidí začíná den/týden tím, že si dopoledne sednou k Twitteru nebo RSS čtečce a zjišťují, co se děje nového.

   Všechno je to o testování. Možná se tento koncept uchytí, možná ne. Plánuji do budoucna umisťovat upoutávky na zajímavý obsah přímo sem na blog v průběhu týdne, takže si čtenáři kdykoliv budou moci přijít a kouknout se, jaké zajímavé články od jejich poslední návštěvy bych jim doporučil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku