Pondělní čtení o internetovém marketingu: 22. 10. 2012

Pondělní čtení o internetovém marketingu: 22. 10. 2012

Pondělní čtení o internetovém marketinguVítejte u dalšího dílu seriálu, který vám každé pondělí přináší přehled zajímavých článků o internetovém marketingu, na které jsem narazil v předchozím týdnu. Jedná se o články, na které jsem upozorňoval prostřednictvím Twitteru. Pokud chcete mít přístup k aktuálním článkům každý den, stačí sledovat Twitter účet Magazínu Portiscio nebo se stát fanouškem Facebook stránky Magazínu Portiscio.

Pinterest

Sociální sítě

SEO a vyhledávače

Linkbuilding

PPC

CRO

Další témataKomentáře

    • napsal

      Používání číslovek v titulcích článků má svůj význam – takovéto titulky více zaujmou potenciální čtenáře. Mám vyzkoušeno právě z Twitteru, že tweety ve tvaru „XY tipů, jak zlepšit ABC“ mají vyšší proklikovost než tweet formulovaný jako „Zlepšete ABC“. Číslovka v titulku zaujme při procházení seznamu článků, tweetů apod. Kdysi jsem o tom četl i nějakou studii, ve které bylo řečeno, že články typu „XY způsobů, jak …“ jsou úspěšnější u čtenářů proto, že si čtenář dokáže představit jak bude článek vypadat – že tam například bude 7 tematických sekcí, z nichž každá se bude věnovat jedné radě/tipu/návodu. U článku typu „Zlepšete ABC“ vůbec netuší, o jaký typ článku se jedná – rozsáhlý text, krátká glosa, recenze nástroje/služby atd.

      Proto jsou často tyto názvy článků s číslovkami používané. Občas se samozřejmě může zdát, že už je toho příliš, ale pokud to producentům obsahu funguje, tak není důvod to měnit:)

Trackbacky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku