Proč doporučuji navštívit seminář Podnikání a marketing v 21. století

Proč doporučuji navštívit seminář Podnikání a marketing v 21. století

ČD Brno-SlatinaMinulý týden v úterý jsem v pět ráno vstal, ve Štěpánově sedl na vlak a vyrazil směr Brno. Co mě přimělo, abych v takovou nekřesťanskou hodinu cestoval Moravou?

Byl jsem pozvaný na seminář Podnikání a marketing v 21. století, který v Brně-Slatině pořádal Know How Klub. Prostřednictvím tohoto článku bych vám rád představil, co jsem se na semináři dozvěděl a proč si myslím, že by mohl být užitečný i pro vás.

Pro koho je seminář vhodný

Tento seminář je vhodný pro majitele menších firem, kteří se chtějí naučit, jak je možné využívat nejnovějších technologií pro zefektivnění fungování firmy a pro zvýšení spokojenosti zákazníků/klientů. Na své si přijdou samozřejmě i freelanceři (pracovníci na volné noze).

Pokud jste zkušený uživatel internetu, rozumíte marketingu a aktivně využíváte aplikace a služby pro zvýšení produktivity svojí i své firmy, pak nebude tento seminář pro vás to pravé ořechové. Často totiž uslyšíte nebo uvidíte věci, které jsou pro vás již známé.

I pro vás však může mít seminář přínos, protože jednotlivé prezentované informace a poznatky jsou pečlivě poskládané a strukturované, což vám umožní získat komplexnější pohled na celou problematiku. A pochopitelně vždy existují informace, aplikace, služby nebo nástroje, které neznáte a které vám mohou pomoci být v podnikání úspěšnější.

Co se na semináři dozvíte

Seminář je rozdělen do čtyřech základních tematických bloků:

 • Marketing a obchod,
 • Zdroje a dodavatelé,
 • Internetové aplikace a nástroje,
 • Produktivita a boj proti prokrastinaci.

Petr Ludwig Filip Dřímalka

Úvodní tři části má na starosti Filip Dřímalka ze společnosti EF1. V poslední části přepustil své místo Petru Ludwigovi z GrowJOB institutu.

Podrobnější informace o obsahu jednotlivých částí můžete najít přímo na stránce věnované tomuto semináři nebo si můžete přečíst shrnutí semináře konaného v Ostravě, které sepsal Honza Kvasnička.

Během semináře jsem si dělal poznámky v aplikaci iMindMap. Prohlédněte si, co jsem si poznamenal z první a třetí části semináře. Klikněte na obrázek pro jeho zvětšení.

Mindmapa Trendy v podnikáníMindmapa Aplikace pro byznys

7 důvodů, proč navštívit tento seminář

 1. Seminář nabízí přehledné shrnutí informací o tom, jak efektivně využívat moderních technologií v podnikání.
 2. Lektoři vše vysvětlují jednoduchým, srozumitelným jazykem. Nemusíte se tedy bát, že byste něčemu nerozuměli nebo se ztráceli v technických pojmech.
 3. Prezentace jsou poměrně vizuálně zaměřené. Nestane se vám, že byste koukali 5 hodin na slajdy popsané deseti řádky textu.
 4. Lektoři vše doplňují zkušenostmi z vlastního života, ze svých firem i od svých klientů. Lektoři tak neslouží jen jako předčítači slajdů, ale dodávají semináři vlastní přidanou hodnotu.
 5. Během semináře se můžete seznámit s dalšími majiteli či markeťáky z malých a středních firem z okolí.
 6. V průběhu semináře bylo zajištěno bohaté občerstvení – od kávy přes koláčky po bagety. Hlady tam tedy určitě neumřete.
 7. Máte záruku vrácení peněz, pokud nebudete se seminářem spokojeni.

Jak se přihlásit na tento seminář

Tyto semináře jsou pořádané v průběhu celého roku v Brně, Praze a Ostravě. Aktuální termíny a ceny semináře můžete nalézt přímo na webu Know How Klubu.

Pokud by mohla tato akce zaujmout někoho ve vašem okolí, tak budu rád, pokud tento článek budete sdílet na sociálních sítích.Komentáře

Trackbacky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku