Jak odstranit Google+ stránku

Jak odstranit Google+ stránku

Před pár dny jsem se rozhodl sjednotit své tři dosavadní blogy Magazín Portiscio, Tvořime obsah a Elektronická kancelář do jednoho. Měl jsem k tomu několik důvodů, které uvedu v samostatném článku.

Jednou ze součástí celkové transformace bylo zrušení tematických stránek na Facebooku a Google+. V dnešním článku bych vám rád ukázal, jak lze snadno smazat Google+ stránku.

Nejdříve se přihlaste do Google Plus a zobrazte si přehled svých Google+ stránek. Na přehledu spravovaných stránek klikněte na odkaz Spravovat tuto stránku u té, kterou chcete odstranit.

Google+: Přehled spravovaných stránek

Následně se vám zobrazí vybraná Google Plus stránka a jste do ní přihlášeni jako správci. V pravém horním rohu klikněte na logo stránky a z menu vyberte položku Nastavení stránky.

Google+: Nastavení Google Plus stránky

Na stránce s nastavením sjeďte až dolů a klikněte na odkaz Smazat stránku.

Google+: Odkaz pro smazání stránky

Zobrazí se vám stránka, na které se můžete rozhodnout, zda opravdu chcete Google+ stránku odstranit, a dozvíte se, co vše bude odstraněno. Pokud chcete stránku zachovat a pouze ji převést na jiného správce, můžete využít odkaz v horní části stránky.

Pokud trváte na zrušení Google+ stránky, zaškrtněte všechna uvedená políčka a klikněte na tlačítko Vymazat.

Google+: Potvrzení odstranění stránky

Zobrazí se vám ještě jedno ujišťovací okno, ve kterém je podrobněji popsáno, co vše bude smazáno. Pro definitivní smazání stránky stačí kliknout na tlačítko Smazat stránku.

Google+: Informace o odstranění stránky

Pokud jste úspěšně prošli celým návodem, tak nyní máte danou Google Plus stránku odstraněnou i s publikovaným obsahem. Když si zobrazíte Google+ Dashboard, tak v něm již stránku neuvidíte. Pro zrušení další stránky můžete opakovat celý postup.

Podařilo se vám smazat Google+ stránku? Nebo jste narazili na nějaký problém? Dejte mi vědět.

Myslíte si, že by tento návod mohl být užitečný pro vaše přátele a kamarády? Můžete s nimi sdílet tento článek na sociálních sítích pomocí sdílecích tlačítek pod článkem.Trackbacky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku