Infografiky o internetovém marketingu: 4. 5. 2014

Infografiky o internetovém marketingu: 4. 5. 2014

Vítejte u dalšího dílu seriálu, který vám v neděli přináší přehled zajímavých infografik o internetu, internetovém marketingu a informačních technologiích, na které jsem narazil v průběhu týdne.

Jedná se o infografiky, na které jsem upozorňoval prostřednictvím sociální sítě Pinterest. Pokud chcete mít přístup k aktuálně publikovaným infografikám, stačí sledovat můj Pinterest účet. Aktuálně je na mém profilu dostupných více než tisíc infografik?.Komentáře

  1. napsal

    Nechci nijak nabourávat autoritativnost výše uvedených infografik, ale jakým způsobem lze vůbec zjistit, že se jedná o pravdivou, sofistikovanou infografiku? Vizuálně jsou zpracované opravdu skvěle, nicméně může být mezi nimi infografika, která je smyšlená..

    • napsal

      Samozřejmě mezi nimi může být „smyšlená“ infografika. Jedna z možností jak si ověřit pravdivost uvedených informací je projít si informační zdroje, které jsou často uvedené dole na infografice. Někdy se také stane, že infografika vychází z dobrých zdrojů a dobrých čísel, ale výsledná interpretace je pochybná. S tím se musí počítat u infografik jako u každého jiného informačního zdroje.

Trackbacky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku