Google Analytics webinář o Multi-Channel Funnels

Google Analytics webinář o Multi-Channel Funnels

Pokud se věnujete webové analytice a používáte Google Analytics, tak jste už určitě slyšeli o Multi-Channel Funnels neboli česky o vícekanálových konverzních cestách. Dříve byl Google Analytics schopen rozpoznat pouze poslední zdroj návštěvnosti, pomocí kterého návštěvník přišel na web a vykonal konverzní akci. Pomocí Multi-Channel Funnels lze nyní sledovat i předchozí zdroje návštěvnosti, pomocí kterých přišel návštěvník na web, před tím než vykonal samotnou konverzní akci.

Anatomie konverzní cesty

Pokud se chcete dozvědět o fungování vícekanálových konverzních cest více, můžete si prostudovat nápovědu Google Analytics nebo se zúčastnit krátkého webináře, který vás zasvětí do základů práce s Multi-Channel Funnels. Webinář Getting started with Multi-Channel Funnels proběhne 11. října 2011 v 19:00. Zaregistrovat se na webinář můžete na event.on24.com.

TIP: Přidejte si webinář přímo do svého Google Kalendáře. 0

Půlhodinový webinář povede Bill Kee, produktový manažer Google pro Multi-Channel Funnels. Pokud máte otázku, na kterou byste rádi znali odpověď, není nic jednoduššího než ji vložit do Google Moderatoru. V Google Moderatoru můžete také hlasovat pro již vložené otázky. Dotazy s nejvíce hlasy budou poté v rámci webináře zodpovězeny.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku

Vyhledávali jste

  • Google