Dnes jsem obdržel HootKit od HootSuite

Dnes jsem obdržel HootKit od HootSuite

Dneska na mě čekala ve schránce jedna zajímavá obálka – odesilatel HootSuite (Vancouver, Kanada). Dorazil mi HootSuite HootKit – malá sada drobností, které HootSuite rozesílá/rozdává lidem, kteří se účastní HootSuite setkání po celém světě anebo rozšiřují povědomí o tomto nástroji na správu sociálních sítí.

Díky tomu, že jsem tu Portisciu jednu dobu častěji publikoval články zaměřené na HootSuite, tak si mě pánové (a dámy) z Vancouveru všimli a uveřejnili v jednom ze svých článků na blogu odkaz na můj článek.

Magazín Portiscio – Správa YouTube, Flickr a Tumblr pomocí HootSuite (Czech)

Já osobně to vidím jako velký krok kupředu, který posouvá HootSuite vysoko nad ostatní nástroje pro správu sociálních sítí.

Navíc slíbili, že pošlou nějakou malou pozornost. Pozornost je to sice malá, ale zato milá:)

Dopis od HootSuite:

Dopis od HootSuite

Jak jsem čekal, dorazil malý prezent, HootSuite HootKit:

Dopis od HootSuite - zadní strana

Průhledná samolepka s HootSuite sovičkou už je nalepená na notebooku:

HootSuite průhledná samolepka

S tímto dočasným tetováním se ve světě neztratím:

HootSuite dočasné tetování

HootSuite sovička na španělský způsob:

HootSuite španělská sovička

HootSuite sovička na anglický způsob aneb jak se sova stala detektivem:

HootSuite sovička jako detektiv

A vše pěkně pohromadě:

HootKit - vše pohromaděKomentáře

 1. napsal

  Je to hezká ukázka marketingu nebo-li strategie link buildingu. Pošlou drobnost a mají další článeček a další odkaz na svou službu. Škoda, že tady v CZ je takových firem poskrovnu.

  • napsal

   Přesně tak. Skoro nic to nestojí a získáš nejen zpětný odkaz, ale zajistíš si tím taky zvýšení povědomí o službě a udržíš si stávajícího uživatele. HootSuite v tom umí dobře chodit – pokud o nich někdo napíše na Twitteru, tak mu odpoví nebo ho retweetnou, zajímají se, co se o nich píše na blozích, reagují, komentují (viz komentář od HootSuite níže), plus takovýhle drobnosti jako je HootKit.

   U nás se ještě spousta firem bojí dát cokoliv zdarma – ať už je to malá pozornost, rada nebo zpětný odkaz. Každý se hned ptá, co za to, co z toho budu mít. Speciálně v oblasti sociálních sítí se ale nedá takto přemýšlet.

 2. napsal

  So glad you received the little HootKit. We make each with love and kindness here at the office. We try to share the envelopes with fans all over the world and yes, it is much easier to send the small envelopes than a large package. Quality over quantity is best. Keep in mind, each sticker is a limited run so they are collectible too. Now, what sort of Owl should we make for the Czech Republic?

  • napsal

   Důležitý je, že si vůbec všimli. Když jsem se koukal různě po netu, tak rozdávají i HootKity s tričkama a odznáčkama. Ale to spíš dávají na různejch akcích, kde jsou lidi osobně. A taky se jim asi nechtělo přes půlku světa posílat nějaký větší balíček:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku

Vyhledávali jste

 • doporučený dopis
 • nadepsání dopisu