25 Twitter účtů od Google, které se vyplatí sledovat

25 Twitter účtů od Google, které se vyplatí sledovat

Když jsem nedávno procházel svůj Twitter (@zdenekHejl), narazil jsem na několik Twitter účtů od Google, které sleduji. Začalo mě zajímat, jaké všechny Twitter účty Google má a jestli poskytují nějaké zajímavé informace. Stačilo zadat jednoduchý dotaz “google twitter accounts” do vyhledávače a ejhle, Google má samostatnou stránku, kde má vypsané své Twitter účty.

Google Twitter účty

Procházel jsem Google Twitter účty jeden po druhém a zkoumal, jestli jsou průběžně aktualizované a nabízí nějaké zajímavé informace. Z více než 150ti účtů jsem vám jich vybral 25, které stojí za to sledovat.

Twitter účty o Google produktech

Blogger – http://twitter.com/blogger

Firemní Google Twitter účet – http://twitter.com/google

Gmail – http://twitter.com/gmail

Google Analytics – http://twitter.com/googleanalytics

Google Apps Updates – http://twitter.com/GAppsUpdates

Google Calendar – http://twitter.com/googlecalendar

Google Chrome – http://twitter.com/googlechrome

Google Docs – http://twitter.com/googledocs

Google Earth – http://twitter.com/googleearth

Google Maps – http://twitter.com/googlemaps

Google Mobile – http://twitter.com/googlemobile

Google Places – http://twitter.com/googleplaces

YouTube – http://twitter.com/youtube

Twitter účty o reklamě

Google AdSense – http://twitter.com/adsense

Google AdWords – http://twitter.com/adwords

Google Display – http://twitter.com/googledisplay

Google Global Ads – http://twitter.com/GoogleGlobalAds

Twitter účty pro vývojáře

Google Adwords API – http://twitter.com/adwordsapi

Google Android Development – http://twitter.com/AndroidDev

Google Chrome for Developers – http://twitter.com/ChromiumDev

Twitter účty o vyhledávání

Google Doodles – http://twitter.com/googledoodles

Google Images – http://twitter.com/googleimages

Google Realtime Search – http://twitter.com/googlerealtime

Google Web Team – http://twitter.com/GoogleWebTeam

Google Webmaster Central – http://twitter.com/googlewmc

Twitter list zajímavých Google Twitter účtů

Abyste se nenamáhali s procházením jednotlivých účtů, vytvořil jsem pro vás Twitter list, pomocí kterého můžete sledovat všechny výše uvedené Google Twitter účty zároveň



Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Chci být informován o nových komentářích k tomuto článku

Vyhledávali jste

  • koho sledovat na twitteru