Pondělní čtení o internetovém marketingu: 30. 7. 2012

Pondělní čtení o internetovém marketingu

Vítejte u prvního dílu nového seriálu, který vám bude každé pondělí přinášet přehled zajímavých článků o internetovém marketingu, na které jsem narazil v předchozím týdnu.

Jedná se o články, na které jsem upozorňoval prostřednictvím Twitteru. Pokud chcete mít přístup k aktuálním článkům každý den, stačí sledovat Twitter účet Magazínu Portiscio.

Naučte se používat novou úvodní stránku LinkedIn

Nový vzhled LinkedIn homepage

Používáte pravidelně profesní sociální síť LinkedIn? Pak se vám určitě budou líbit změny, které LinkedIn provedl na úvodní stránce (homepage) webu. Tyto změny LinkedIn oznámil minulý týden na svém blogu.

Pokud se vám stále zobrazuje původní verze homepage, nebojte se. LinkedIn spouští redesign úvodní stránky postupně a může trvat i několik týdnů, než se začne nová verze zobrazovat i vám.

Jak zrušit Pinterest účet

Potvrzení deaktivace Pinterestu

Pinterest, vizuálně orientovaná sociální síť, patří mezi pět největších sociálních sítí současnosti společně s Facebookem, Twitterem, Google+ a LinkedIn. V mých předchozích článcích jste si mohli přečíst, jak zrušit účty právě na čtyřech zmíněných populárních sociálních sítích.

Pokud máte účet na sociální síti Pinterest a chtěli byste jej zrušit, tak pokračujte ve čtení tohoto článku, který vás provede jednoduchým procesem zrušení Pinterest účtu.