Pinterest v číslech

Sociální síť Pinterest v číslech

Znáte Pinterest, novou hvězdu na nebi sociálních sítí? Pokud vám název Pinterest nic neříká, tak vězte, že Pinterest je sociální síť, která slouží především ke sdílení obrázků a videí.

V čem je Pinterest tak zajímavý, že je posledních pár týdnů ve středu zájmu téměř všech médií zabývajících se sociálními sítěmi? Kromě samotného konceptu „vizuální sociální sítě“ jsou hlavním důvodem především zajímavá čísla, která se týkají provozu a využívání Pinterestu.

Google Panda: Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Google Panda infografika

Znáte toho všetečného černo-bílého medvídka, který pobíhá po webech a kontroluje, které stránky nabízí kvalitní obsah a které ne? Říká si Google Panda a je to algoritmus, který se snaží zajistit, aby se ve výsledcích vyhledávání na Google zobrazoval pouze kvalitní obsah.

Nikdy jste o algoritmu Google Panda neslyšeli? Nevíte, jak Google Panda funguje? Chtěli byste se dozvědět co dělat, když už si na vašem webu začala panda pochutnávat? Prohlédněte si skvěle zpracovanou infografiku Google Panda in plain English od SingleGrain.

Jak MALL.CZ zvládl krizovou komunikaci

Logo MALL.CZ

O víkendu jsem si objednal pár věcí z internetového obchodu MALL.CZ. Objednávka proběhla hladce a na email mi přišlo potvrzení objednávky s přehledem objednaného zboží, dodací a fakturační adresou a dalšími nezbytnými informacemi. V potvrzení bylo vše v pořádku. Včera jsem se dozvěděl, že zboží bylo expedováno a tak jsem jen čekal, až zazvoní pošťačka a donese mi balíček.