Jak maximalizovat míru prokliku svých tweetů

Jak maximalizovat míru prokliku svých tweetů

Používáte pravidelně Twitter? Přemýšleli jste někdy o tom, jak psát tweety a kdy je publikovat, abyste dosáhli maximálního počtu kliků na vložené odkazy? Dan Zarrella, specialista na sociální sítě ze společnosti HubSpot, se podobnými otázkami zabývá dnes a denně. A často svá zjištění publikuje formou jednoduché a zajímavé infografiky.

Dnes jsem obdržel HootKit od HootSuite

HootSuite sovička jako detektiv

Dneska na mě čekala ve schránce jedna zajímavá obálka – odesilatel HootSuite (Vancouver, Kanada). Dorazil mi HootSuite HootKit – malá sada drobností, které HootSuite rozesílá/rozdává lidem, kteří se účastní HootSuite setkání po celém světě anebo rozšiřují povědomí o tomto nástroji na správu sociálních sítí.

Titulky stránek: Nejčastější problémy s titulky stránek

Titulek v Chrome Developer Tools

Často se při své práci setkávám s tím, že weby využívají nevhodné titulky stránek. Vzhledem k tomu, že titulky stránek představují jeden ze základních kamenů optimalizace pro vyhledávače, je dobré vědět, jak by měly takové správně tvořené titulky stránek vypadat. Podívejme se nejdříve na nejčastější chyby týkající se titulků stránek, se kterými se můžeme setkat.