3 videa o internetovém marketingu, která musíte vidět

Marek Prokop video

Zajímáte se o podnikání na internetu a internetový marketing a rádi byste si prohlédli nějaká zajímavá videa, která se touto problematikou zabývají. Pak jste tu správně. Přináším vám kompletní videozáznamy tří přednášek od vybraných specialistů na internetový marketing. Tato videa pochází ze série akcí nazvaných Internet Session Brno, které pravidelně pořádají internetové agentury optimio a WebSeller.

Placehold.it – online generátor zástupných obrázků

Placehold.it 200px obrázek

Vytváříte pro své klienty webové stránky a využíváte při vývoji wireframy a prototypy? Pak se vám určitě bude hodit služba Placehold.it. Smysl služby Placehold.it je velmi jednoduchý. Zadáte URL adresu, která obsahuje určité parametry a služba vám na základě těchto parametrů vygeneruje obrázek, který bude mít potřebné rozměry, barvu pozadí a popředí a bude obsahovat zadaný text.

Je pro vás Twitter to pravé?

Je pro vás Twitter ta pravá sociální síť

Přemýšlíte, jestli je pro vás Twitter ta pravá sociální síť? Jestli má pro vás smysl si zakládat na Twitteru účet a věnovat mu svůj drahocenný čas anebo peníze? Zkuste si projít následující diagram od Flowtown, který vám pomůže najít odpovědi na otázky týkající se vhodnosti používání Twitteru právě pro vaše soukromé nebo firemní účely.