Google, Yahoo! a Bing – podíly na trhu a profily firem [INFOGRAFIKA]

Google, Yahoo! a Bing - grafické porovnání nejpoužívanějších vyhledávačů

Přináším vám další zajímavou infografiku týkající se internetu a internetového marketingu. Včera na webu Search Engine Journal publikoval Loren Baker infografiku, která nabízí jednoduché porovnání tří nejvýznamnějších vyhledávačů: Google, Yahoo! a Bing.

5 důvodů, proč používám HootSuite pro správu sociálních sítí

5 důvodů, proč používám HootSuite pro správu sociálních sítí

Znáte HootSuite? Používáte ho? Pokud ne, tak si přečtěte 5 důvodů, proč já osobně HootSuite používám pro správu sociálních sítí.
1. Publikování na více sociálních sítích zároveň
2. Možnost naplánování odeslání zpráv
3. Zkracovač URL a sledovací parametry
4. Přehledná práce s panely
5. Integrovaná analytika

Růst sociálních sítí [INFOGRAFIKA]

Růst sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn a dalších

Jak jsou sociální sítě využívány v závislosti na věku uživatelů. Jak se měnil počet uživatelů jednotlivých sociálních sítí v průběhu předchozích 7 let. Jestli jsou sociální sítě využívány pro hledání nových zaměstnanců. Jak se geograficky liší využívání sociálních sítí. Zajímavé statistiky využívání Facebooku, Twitteru, LinkedIn, Flickru a dalších sociálních sítí.

Přednáška o affiliate marketingu na Internet Session Brno

Internet Session Brno

Slyšeli jste již někdy o affiliate marketingu? Chtěli byste se dozvědět, co to affiliate marketing je? Nebo byste rádi získali praktické informace o provozování affiliate programů? Ať teprve s affiliate marketingem začínáte nebo máte již několik affiliate kampaní za sebou, pro všechny je tu říjnová Internet Session Brno – neformální setkání organizované internetovou agenturou optimio […]