Efektivní propagace na sociálních sítích podle Dana Zarrelly

Dan Zarrella

Původně publikováno na SEOlab Optimio jako Co jste možná nevěděli o sociálních sítích. Včera jsem na internetu sledoval webinář The Science of Social Media od specialisty na sociální sítě Dana Zarrelly. Prohlédněte si zajímavé informace o efektivní propagaci na sociálních sítích, které během webináře zazněly. Zajímavosti jsem publikoval na Twitteru a samotný výpis tweetů je zajišťován […]

Jak Google bojuje se spamem [INFOGRAFIKA]

Jak Google bojuje proti webovému spamu [INFOGRAFIKA]

Před pár dny jsem vám představil infografiku od Mashable, která se zabývala porovnáním pěti známých sociálních sítí. Dneska jsem narazil na další zajímavý kousek, tentokráte z dílny webu SEO.com. Infografika s názvem Google Wages War on Spam se zaměřuje na to, jak Google v posledních letech bojuje proti spamu.

12 sitelink odkazů ve výsledcích vyhledávání na Google

Google sitelink odkazy - Alza

Když jsem si dnes ráno sedl k počítači, načetl Google a dal se do své pravidelné denní dávky vyhledávání, zpozorněl jsem. Při vyhledávání některých dotazů vypadal výpis výsledků nějak jinak. Bylo to tím, že Google začal zobrazovat více tzv. sitelink odkazů a výrazněji je vizuálně odlišil od zbylých výsledků vyhledávání.