Jak poslat zprávu fanouškům Facebook stránky

Upravit Facebook stránku

Provozujete Facebook stránku a posíláte svým fanouškům občas hromadné zprávy? Potom jste možná nedávno narazili na jednu překážku, která Vám v tom brání. Během poslední doby se totiž ke mně dostalo několik dotazů, které zněly téměř stejně.

Je možné poslat zprávu všem fanouškům mé Facebook stránky? Předtím to bylo možné přes odkaz pod logem stránky, ale nyní už tam odkaz není.

Používáme Facebook štítky na svém webu

Náhled Facebook štítku

Patříte mezi více než 575 milionů uživatelů Facebooku a provozujete vlastní web nebo blog? Pak jste již určitě někdy přemýšleli, jak by se dala tato dvě prostředí propojit. V současnosti existují dvě základní možnosti – Facebook štítky a sociální pluginy Facebooku. Dneska se podíváme blíže právě na Facebook štítky.

HootSuite neustále roste [INFOGRAFIKA]

Jak je používán HootSuite

Nástroj pro efektivní správu sociálních sítí HootSuite neustále roste. Poslední listopadový den na svém blogu HootSuite oznámil, že dosáhl jednoho milionu registrovaných uživatelů. Při této příležitosti HootSuite vytvořil jednoduchou, ale přehlednou infografiku, která ukazuje, jakým způsobem uživatelé nástroj HootSuite využívají.

Máte účinné statusy na Facebook stránkách?

Statistiky zobrazení a interakcí na Facebook stránce

Když jsem včera procházel Facebook stránku Portiscia, abych zkontroloval, jestli se korektně zobrazil status, který jsem poslal prostřednictvím aplikace Hootsuite, všiml jsem si zajímavé věci. Facebook u jednotlivých statusů na stránce nově zobrazuje statistiky, které mohou pomoci při analýze úspěšnosti publikovaného statusu.